Iva Natura; Anadolu’nun el değmemiş, muhteşem doğasında yetişen, eşsiz güzellikteki doğal bitkilerinden elde edilen sertifikalı organik kozmetik ürünleri markasıdır.

Iva Natura, Anadolu’nun yerleşimden uzak, korunaklı doğal ortamlarında yetiştirilmiş, bitki özleri ve yağları ile hazırlanır. Binlerce yıllık tarihi güzelliklerle beraber yetişen bitkiler tamamen Anadolu’ya özgüdür. Kimi bitki -40 derecelere kadar dayanıklılık göstermekteyken, kimi bitki +45 derecelere kadar dayanıklılık göstermektedir. Doğanın en saf suyu kaynağından çıktıktan sonra, bu suyu ilk içenler yine bu özel bitkilerdir. Bitkilerin büyük bölümü yüksek rakımlarda yetişmektedir. Çünkü en temiz havayı ve bol oksijeni bu yüksek rakımlı yerlerde bulurlar.  Anadolu’nun bu zengin özellikleri bitkiye eşsiz büyüme, kendini yenileme ve hayatta kalma yetisi verir.

Iva Natura, sert ve mücadele gerektiren Anadolu’nun bu özelliklerine karşı, yıllarca dayanıklılıkla duran ve büyüyen bu özel bitkileri sizin için doğadan gelen güzelliğe döktü.  Iva Natura; Anadolu’nun enerjisini, bitkilerin zengin özelliklerini kullanarak; sizlere, gençlik, güzellik ve yıpratıcı şehir şartlarına karşı direnme gücü sağlar.

Iva Natura sizleri bu özel bitkilerle buluştururken, bitkilerin doğal güzelliklerini sizlere aktarabilmek için yapay maddeler kullanmamakta, son derece modern teknolojileri  kullanarak ve bütün üretim aşamalarını sıkı takip edip, denetlemektedir. Bitkilerin yetişme evresi, toplanma evresi, özlerinin elde edilmesi uluslararası organik sertifikalandırma firmaları tarafından garanti edilir ve denetimleri paralel yürütülür.  Iva Natura ürünleri, organik kozmetik üretim sertifikasına sahip, Laber Kimya tesislerinde sıkı denetim ve takip sistemi ile son derece modern şekilde üretilir. Bu sayede bitkiler doğal özelliklerini maksimum seviyede gösterirler.

Iva Natura;  en yüksek uluslararası standartlara ulaşmış doğa dostu, güvenli ve etkili, sertifikalı organik kozmetiktir.

E-Bülten