Van Gölü Suyu Kozmetikte Kullanıldı
İZMİR merkezli bir kozmetik firması, Isparta’nın gül suyu, İzmir’in kekiği ve Van Gölü suyundan organik bir formülasyonla yüz bakım toniği üretti.
’’ANADOLU BİTKİLERİ’’ YARIŞIYOR!
Birincisi düzenlenecek olan ‘’İva Natura Kozmetik Kısa Film Yarışması’’, kozmetikte kullanılan Anadolu bitkilerinin tanıtımını, bu bitkilerle ilgili sanatsal çalışmaların ortaya çıkarılmasını ve bu yolla farkındalık yaratmayı amaçlıyor.
KADINLARIMIZ KENDİ KOZMETİĞİNİ ÜRETECEK
Kadın, kozmetik ve güzellik adeta birbirinden ayrı düşünülemeyen kavramlar. Kozmetiğin tarihi neredeyse insanlık tarihi kadar. Son yıllarda, doğal hayata ve doğal ürünlere dönüş, artık kozmetik üretimine de yansıdı.
VAN GÖLÜ’nden İZMİR’e ORGANİK YOL!
İva Natura Organik Kozmetik Genel Müdürü Levent Kahrıman, “Van Gölü’nün mineral kaynak suları ile gül ve kekik özsularını modern teknoloji ile birleştirerek yeni bir “ yüz bakım toniği” geliştirdik
Derinlemesine Temizlik Organik Siyah Maske
Organik ve Sağlıklı Ürünler sektörünün uluslararası planlanan tek sektörel uzmanlık fuarı olma özelliğini taşıyan EXPONATURA 2015’de 7 farklı ülkeden 200’ün üzerinde katılımcı yer aldı.
IVA NATURA DOĞAL GÜZELLİK İHRACATINDA LİDER
İzmir’de sertifikalı organik kozmetik ürünler üreten İva Natura Organik Kozmetik; İngiltere’den, Kuveyt’e kadar 13 ülkeye ihracat yaparken iç piyasada da liderliğe oynuyor.
IVA NATURA : LEADER in ORGANIC BEAUTY EXPORT
Iva Natura Organic Cosmetics which manufacture certified organic cosmetics in Izmir export to 13 countries from England to Kuwait and is also a promising leader in the domestic market.
VAN GÖLÜ’nün SUYU, İZMİR’in KEKİĞİ ve ISPARTA’nın GÜL SUYUNU KARIŞTIRIP ÜRETTİLER
İzmirli bir kozmetik firması Isparta’nın gül suyu, İzmir’in kekiği ve Van Gölü’nün suyundan organik bir formülasyonlu bir yüz bakım toniği üretti. Şirketin Genel Müdürü Levent Kahrıman, ’’Geliştirdiğimiz organik yüz bakım toniği cildin kan dolaşımını akti
E-Bülten